Technický ředitel

  • Brno

Pracovní místo ( Technický ředitel ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- Koordinace týmu technologů, projekce, realizace a servisu
- Řízení zakázkových projektů, orientace na kvalitu a ekonomický výsledek
Požadujeme:
- Odbornou zkušenost v oboru čištění vod (OV komunál, průmysl)
- Velmi dobrou schopnost komunikace
- Ochotu plnit úkoly v termínu i za cenu vyššího pracovního úsilí, ochotu cestovat i do zahraničí
- Schopnost systematicky pracovat na více projektech najednou
- Schopnost motivovat a řídit tým
Odborné dovednosti:
- VŠ vzdělání, znalost z oboru vodohospodářské problematiky nutná
- Praxe na obdobné pozici min.3 roky (5 let výhodou),
- Znalost AJ na komunikativní úrovni (B1-B2), RJ výhodou
Nabízíme:
- Mzdu odpovídající odborné zkušenosti a praxi a zajímavé prémiové bonusy odpovídající pracovním výkonům a výsledkům,
- Zázemí stabilní společnosti s moderním vybavením, infrastrukturou a vlastním výzkumným střediskem, příjemný kolektiv spolupracovníků a managementu,
- Zajímavou práci v perspektivním oboru s možností využití vlastního potenciálu a zejména dalšího profesního i osobního rozvoje,
- Spolupráci s předními tuzemskými i zahraničními firmami v oboru,
- Osobní automobil, mobilní telefon, notebook s možností využití i k soukromým účelům,
- Profesionální vzdělávání pro osobní růst, možnost účasti na mezinárodních konferencíc
Volné místo technický ředitel pro lokalitu Brno.