Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

MALÍŘ/KA, NATĚRAČ/KA

Pracovní místo ( MALÍŘ/KA, NATĚRAČ/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce Pardubice.
Pracovní náplň
natěračské práce
Požadujeme
SO vzdělání obor malíř, natěrač
spolehlivost, samostatnost, flexibilita
zájem o práci
Nabízíme
jistota stabilního zaměstnání v prosperující společnosti
teplé obědy za 19 Kč
5 týdnů dovolené
...

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

malíř interiérů - lakýrník Volné místo pro malíř interiérů - lakýrník lokalitu Dobřany.
Psychiatrická nemocnice v Dobřanech Dobřany, Inzerováno před 3 dny

MALÍŘ - NATĚRAČ MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Dvořákova č.p. 173, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun + stavby NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NABÍZÍME: - perspektivní zaměstnání, odměny Volné místo malíř - natěrač pro lokalitu Lanškroun.
DRUP Lanškroun, s.r.o. Lanškroun, Inzerováno před 3 dny

lakýník, malíř Místo výkonu: sídlo firmy Plzeň - Dobřany, Plzeňský a Karlovarský kraj. Nátěr a výmalba opláštění konstrukcí výtahových šachet, praxe, šikovnost a chuť pracovat. Nabízíme možnost ubytování ve vlastní ubytovně, 5 týdnů dovolené, služ. auto a ...
Vlastimil Král Dobřany, Inzerováno před 4 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit