Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

MALÍŘ/KA, NATĚRAČ/KA

Pracovní místo ( MALÍŘ/KA, NATĚRAČ/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce Pardubice.
Pracovní náplň
natěračské práce
Požadujeme
SO vzdělání obor malíř, natěrač
spolehlivost, samostatnost, flexibilita
zájem o práci
Nabízíme
jistota stabilního zaměstnání v prosperující společnosti
teplé obědy za 19 Kč
5 týdnů dovolené
...

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

lakýník, malíř Místo výkonu: sídlo firmy Plzeň - Dobřany, Plzeňský a Karlovarský kraj. Nátěr a výmalba opláštění konstrukcí výtahových šachet, praxe, šikovnost a chuť pracovat. Nabízíme možnost ubytování ve vlastní ubytovně, 5 týdnů dovolené, služ. auto a ...
Vlastimil Král Dobřany, Inzerováno déle jak týden

Malíř místo výkonu práce : Staré Město ŘP skupina B, úkolová mzda Dobré platové podmínky, osobní přístup, zajištění trvalé práce Hlásit se na telefon 731 543 201 Z : 27.9.2017 Volné místo malíř pro lokalitu Staré Město.
JKM STAVBY s.r.o. Staré Město, Inzerováno déle jak týden

MALÍŘ/- KA INTERIÉRŮ MALÍŘ/- KA INTERIÉRŮ - Místo výkonu práce: okres Hradec Králové - PP na dobu neurčitou, nástup možný od 1.8.2018 - V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky mezi 9-15 hod. v pracovní dny na tel. č.: 776 370 495, kontaktní osoba: Kabatsiy Vasyl ...
ŠAPIP s.r.o. Hradec Králové, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit