Vstupní kontrolor provozu hutní výroby

  • Velvary

Pracovní místo ( Vstupní kontrolor provozu hutní výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADAVKY:
SŠ vzdělání s maturitou,lze nahradit vyučením.
Ovládání PC minimálně na uživatelské úrovni
Průkaz řidiče VZV, jeřábnický průkaz výhodou
Schopnost pracovat v kolektivu spolupracovníků
Dobrý zdravotní stav
Spolehlivost, svědomitost, aktivní a samostatný přístup k práci
POPIS PRACOVNÍ NÁPLNĚ:
Evidence nakupovaných surovin a materiálů.
Kontrola, zda jsou ke zpracování uvolňovány suroviny a materiály, které odpovídají stanovaným požadavkům.
Spolupráce při výběru a hodnocení dodavatelů.
NABÍZÍME:
Odborné zaškolení
Motivující finanční ohodnocení
13. plat
5 týdnů dovolené
Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
Dotované závodní stravování
Firemní společenské akce
Volné místo vstupní kontrolor provozu hutní výroby pro lokalitu Velvary.