Flex International s.r.o.

Plánovač/ka - zákaznický servis

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce Pardubice - Černá za Bory.
Pracovní náplň:
• Příprava příjmových dokumentů, plánování vykládek (kontejnerová a letecká přepava)
• Zpracování objednávek zákazníka
• Kontrola a schvalování dodavatelských faktur
• Komunikace s celním agentem (předávání podkladů pro clení, kontrola celního procesu)
• Zpracování a aktualizace reportů (týdenní, měsíční)
• Back-up v rámci oddělení
• Komunikace s dodavateli, zákazníky
Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání
• Praxe na obdobné pozici výhodou
• Komunikativní znalost AJ podmínkou (denní e-mailová komunikace v AJ)
• Znalost práce na PC (především Excel; dále Word, Power Point….)
• Pečlivost, zodpovědnost a samostatnost
• Flexibilitu a komunikativnost
Nabízíme:
• pozici vhodnou i pro absolventy
• náborový příspěvek 10 000 Kč
• příspěvek na stravování, zajištění dovozu obědů na pracoviště
• 5 týdnů dovolené
• možnost využití zvýhodněného mobilního tarifu
• příspěvek dárcům krve
• bonus k pracovnímu jubileu
• příspěvek na sportovní aktivity při prezentaci firmy
• perspektivní zaměstnání v mezinárodní, dynamické firmě
• mzdové ohodnocení odpovídající kvalifikaci a předchozí praxi
• kontakt s moderní technikou a technologiemi
• další firemní výhody
Nástup: ihned
Místo výkonu práce: Pardubice, Černá za Bory
V případě zájmu pošlete životopis na email kariera.pce@flex.com
Volné místo plánovač/ka - zákaznický servis pro lokalitu Pardubice.

Požadavky
Angličtina Aktivní - Komunikativní

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Plánovač/ka - zákaznický servis

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: Flex International s.r.o.
Ulice: Staročernská 226
Město: Pardubice
PSČ: 530 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Personální oddělení
E-mail: Personální oddělení

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Flex International s.r.o.