Plánovač/ka - zákaznický servis

Pracovní místo ( Plánovač/ka - zákaznický servis ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce Pardubice - Černá za Bory.
Pracovní náplň:
• Příprava příjmových dokumentů, plánování vykládek (kontejnerová a letecká přepava)
• Zpracování objednávek zákazníka
• Kontrola a schvalování dodavatelských faktur
• Komunikace s celním agentem (předávání podkladů pro clení, kontrola ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

Vedoucí výroby a logistiky - přesné strojírenství Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost hledáme vhodného uchazeče na pozici vedoucího výroby a logistiky - přesné strojírenství. Váš úkol:
Grafton Recruitment s.r.o. Poříčí nad Sázavou, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

SEŘIZOVAČ až 25 000 Kč/měsíčně - Benešov Máte zkušenosti se seřizováním strojů a zajímá Vás práce v automobilovém průmyslu? Potom máme nabídku přímo pro Vás. Hledáme kandidáta na pozici SEŘIZOVAČE do města Benešov. Jedná se o práci ve dvousměnném provoze.
Grafton Recruitment s.r.o. Benešov, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

MECHANIK - SEŘIZOVAČ až 25 000 Kč/měsíčně Hledáte novou pracovní příležitost a máte zkušenost se seřizováním strojů? Nabízíme zajímavou pracovní nabídku na pozici MECHANIK - SEŘIZOVAČ ve Zruči nad Sázavou pro předního světového dodavatele v automobilovém průmyslu. Jedná se o práci ve ...
Grafton Recruitment s.r.o. Zruč nad Sázavou, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny