SAMOSTATNÝ/-Á NÁKUPČÍ

  • Jičín

Pracovní místo ( SAMOSTATNÝ/-Á NÁKUPČÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SAMOSTATNÝ/-Á NÁKUPČÍ, požadujeme:vzdělání ekonomického nebo technického směru, komunikace s dodavateli (poptávky, objednávky, smlouvy, cenová vyjednání, hodnocení dodavatelů), organizační a vyjednávací schopnosti, samostatnost při rozhodování, praxe v oblasti nákupu výhodou, znalost práce na PC (MS Office, ERP), technické myšlení (orientace v technických výkresech), pečlivost, svědomistost, znalost AJ nebo NJ výhodou, nabízíme: jednosměnný provoz s pružnou pracovní dobou, příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, prémie,
Datum nástupu dle dohody, PP na dobu určitou 1rok.
V případě zájmu zašlete životopis na adresu: kariera@jsp.cz, kontaktní osoba Ing. Brodská tel. 493 760 831
Volné místo samostatný/-á nákupčí pro lokalitu Jičín.