zubní technik/technička

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( zubní technik/technička ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
min. praxe 7 let ve fixní a snímatelné protetice; účast na školení; preciznost; spolehlivost; čistý trestní rejstřík; ŘP skup. B; nekuřák;
Nabízíme:
práci v laboratoři s 18-ti letou tradicí; možnost dalšího odborného vzdělávání;
plný pracovní úvazek: základní hrubá mzda pro technika bez odborného dohledu je 20000,- + procenta z obratu, základní hrubá mzda pro technika s odborným dohledem na plný pracovní úvazek je 18400,- + procenta z obratu;
zkrácený pracovní úvazek: základní hrubá mzda pro technika bez odborného dohledu je 15000,- + procenta z obratu, základní hrubá mzda pro technika s odborným dohledem je 13400,- + procenta z obratu;
pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení;
Volné místo zubní technik/technička pro lokalitu Jindřichův Hradec.