HVG - Handels & Vertriebsgenossenschaft družstvo

Agronom/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: okres Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1rok) s možností prodloužení. Pracovní doba Po-Pá 8:00-17:30hod. Náplň práce: organizace a administrace polních prací, plánování a kontrola porostů, spolupráce s majiteli na rozhodovacích procesech při organizování polních prací a při péči o porosty, odborná způsobilost pro nakládání s přípravky na ochranu rostlin podle § 86, 86a a 86b zákona č.326/2004 Sb., o rostlinolékařské péči. Kontakt pro zájemce: e-mailem.
Volné místo agronom/ka pro lokalitu Cheb.

Nabízíme
Nástup možný od: 28. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Agronom/ka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: IT - software, vývoj aplikací, Zemědělství a lesnictví, Věda a výzkum, IT internet, multimédia, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: HVG - Handels & Vertriebsgenossenschaft družstvo
Město: Cheb
PSČ: 350 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Veronika Tegel
E-mail: Veronika Tegel

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: HVG - Handels & Vertriebsgenossenschaft družstvo