LIPLASTEC s.r.o.

SKLADNÍK

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce: navážení prázdných obalů, odvoz hotových výrobků na skladovou pozici, práce dle pracovní instrukce, plnit příkazy nadřízeného, komunikace s ostatními odděleními.
Požadavky:
- samostatná práce
- ochota učit se novým věcem
- psychická odolnost
- VZV výhodou
Nabízíme:
- proškolování
- práce v stabilní nadnárodní společnosti
- čisté pracovní prostředí
- stravenky
- stravování
- roční odměna prezidenta
Nástup možný ihned.
Třísměnný provoz - 19.000,- Kč + příplatky za směnnost.
Náborový příspěvek: 2 000,- po 1 celém odpracovaném měsící, 5 000,- po 6 měsících.
Volné místo skladník pro lokalitu Liberec.

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 10. 2017
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: SKLADNÍK

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: LIPLASTEC s.r.o.
Ulice: Newtonova 478
Město: Liberec
PSČ: 463 12

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Olga Chmelíková
E-mail: Ing. Olga Chmelíková
Telefon: +420 603 544 587

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: LIPLASTEC s.r.o.