Chemici

Pracovní místo ( Chemici ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Obsluha a kontrola výrobního zařízení v chemické výrobě zaměřené na zpracování a výrobu organických látek, práce s chemickými látkami.
Vzdělání chemického směru výhodou, základní znalosti výpočetní techniky, řidičský průkaz na VZV výhodou
Pracovní poměr na dobu určitou jeden rok s možností ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Věda a výzkum

Další volná místa

Zedník Místo výkonu práce: Olomouc a okolí. Požadavky: vzděl. vyučen, ŘP sk. B. Místo výkonu práce: Olomouc. První kontakt je možný POUZE telefonicky od 7:00 - 12:00 hod. Volné místo zedník pro lokalitu Olomouc.
R.C.BEST IN BUILDING s.r.o. Olomouc, Inzerováno včera

ŘÍDÍCÍ PRACOVNÍK VE ZPRACOVATELSKÉM PRŮMYSLU (ZamK) A02 (ZamK) SŠ, znalost korejského jazyka slovem i písmem na úrovni rodilého mluvčího kontakt - viz výše Volné místo řídící pracovník ve zpracovatelském průmyslu (zamk) pro lokalitu Nošovice.
Hyundai Dymos Czech, s.r.o. Nošovice, Inzerováno včera

Traktorista - paznehtář Požadavky: vzděl. vyučen, ŘP sk. B, ŘP sk. T výhodou, svářečský průkaz výhodou. Nabízíme možnost ubytování i s rodinou. Pracoviště: Nové Valteřice č.p. 88. Osobní kontakt POUZE po telefonické domluvě! Volné místo traktorista - paznehtář pro ...
Přemysl David Moravský Beroun, Inzerováno včera