Městská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace

Lékař/ka INTERNISTA/TKA

Odeslat

Pracovní náplň
ZamK
Pracoviště: Nemocniční 898/20a, Moravská Ostrava
V případě zájmu předem volat a domluvit si schůzku nebo pište na e-mail.

Hledáme:
Lékaře/ku pro naše oddělení GERIATRIE A INTERNY zajišťující ambulantní a lůžkovou péči o pacienty se zaměřením na vnitřní lékařství.

Požadujeme odbornou a zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost podle zákona č. 95/2004 Sb.

O nás:
Oddělení disponuje 93 lůžky na 3 stanicích - 29 lůžek akutní péče v oboru geriatrie, 38 lůžek akutní péče v oboru interna a 26 lůžek následné péče.
Interní část oddělení pečuje o pacienty v celém spektru interních nemocí s preferencí endokrinologických onemocnění a cukrovky, pečujeme rovněž o nemocné s revmatologickými a hematologickými nemocemi apod. Geriatrické pacienty přijímáme k hospitalizaci k účelnějšímu zvládání časných stádií chorob v případě interních komplikací či funkční dekompenzace.

Nabízíme:
-Platové ohodnocení a růst platu garantovaný vyhláškou o platu + osobní ohodnocení.
-Možnost celoživotního vzdělávání

Zaměstnanecké výhody:
-Možnost získat byt v Ostravě a zaměstnaneckou slevu na nájmu.
-Zvýhodněné telefonní tarify.
-Týden dovolené navíc.
-Příspěvky na stravování, rekreaci, kulturní a sportovní akce, dětskou rekreaci.
-Fixní příspěvek zaměstnavatele na rehabilitaci, očkování a vitamínové přípravky, penzijní připojištění aj. v rámci FKSP.
-Podpora jazykového vzdělávání a další benefity vyplývající z kolektivní smlouvy.
Volné místo lékař/ka internista/tka pro lokalitu Ostrava.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Lékař/ka INTERNISTA/TKA

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Farmacie a zdravotnictví, Věda a výzkum, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Městská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace
Ulice: Nemocniční 898
Město: Ostrava
PSČ: 702 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Irena Hlavatá
E-mail: Irena Hlavatá
Telefon: +420 596 193 678

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Městská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace