ELASTO FORM Bohemia s.r.o.

tiskaři na sítotiskových strojích

Odeslat

Pracovní náplň
Potisk a montáž reklamních předmětů, práce na lisovně, nutná manuální zručnost. Stravenky, příspěvek na dopravu.
Volné místo tiskaři na sítotiskových strojích pro lokalitu Přeštice.

Nabízíme
Nástup možný od: 14. 06. 2018
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: tiskaři na sítotiskových strojích

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Média, reklama a grafika
Pozici nabízí: ELASTO FORM Bohemia s.r.o.
Ulice: Jungmannova 1164
Město: Přeštice
PSČ: 334 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Martina Kriegerová
E-mail: elastoform@elastoform.cz
Telefon: +420 377 924 222

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ELASTO FORM Bohemia s.r.o.