KLAUS Timber a.s.

dělník/nice dřevozpracující výroby

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu Kladrubce, Drahkov a Dvorec (Nepomuk).
Volné místo dělník/nice dřevozpracující výroby pro lokalitu Kasejovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 08. 11. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: dělník/nice dřevozpracující výroby

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: KLAUS Timber a.s.
Ulice: 1
Město: Kasejovice
PSČ: 335 44

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Milena Hanzlíková
E-mail: Milena Hanzlíková
Telefon: +420 777 122 189,371 519 054

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KLAUS Timber a.s.