Stavbyvedoucí

  • Krnov

Pracovní místo ( Stavbyvedoucí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Krnov
MÁTE ZKUŠENOSTI S VEDENÍM LIDÍ?
JSTE TECHNICKY ZDATNÝ A UMÍTE ZORGANIZOVAT PRÁCI DRUHÝM?

Neváhejte s začleňte se do našeho týmu, který má bezpečnost na našich komunikacích ve svých rukou.

Co bude Vaší náplní práce?

o odpovědnost za plnění plánu ve svěřeném úseku
o přímé vedení podřízených
o úzká spolupráce (koordinace prací) s jednotlivými úseky společnosti
o personální odpovědnost, plánování směn
o odpovědnost za efektivní využívání zdrojů a dodržování technologických postupů
o zajištění bezpečnosti na pracovištích

Co od Vás očekáváme?

o SŠ/VŠ vzdělání technického směru
o prokazatelnou praxi na obdobné pozici
o zkušenosti s vedením lidí
o dynamická osobnost
o aktivní a maximálně zodpovědný přístup k práci
o vyjednávací schopnosti, komunikativnost, výborné organizační schopnosti, samostatnost a flexibilitu
o odolnost vůči stresu
o uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
o řidičský průkaz sk. B

Co Vám nabízíme?

o perspektivní pozici ve stabilní a úspěšné společnosti
o možnost seberealizace a uplatnění svých zkušeností a znalostí
o příležitost k profesnímu růstu a osobnímu rozvoji
o služební auto, možnost použití k soukromým účelům
o mobilní telefon
o notebook
o stravenky, čtvrtletní odměny a další benefity

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, doba určitá rok, poté doba neurčitá

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj strukturovaný životopis s fotografií na e-mail personalni@znackymorava.cz

Z : 19.9.2017
Volné místo stavbyvedoucí pro lokalitu Krnov.