KONTROLOR JAKOSTI VE STROJÍRENSKÉ ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ

  • Hlízov

Pracovní místo ( KONTROLOR JAKOSTI VE STROJÍRENSKÉ ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KONTROLOR/-KA JAKOSTI VE STROJÍRENSKÉ ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ
- Nástup dohodou, pracoviště Hlízov, jednosměnný provoz
- Náplň práce: provádí výstupní a mezioperační kontrolu polotovarů a výrobků podle stanovených postupů, na základě kontrolních zjištění díly označuje a třídí, vystavuje měřící protokoly, zodpovídá za zachycení a vyřazení neshodných dílů, provádí zápisy o vzniklých neshodách do výrobního systému, podílí se na kontrole dodržování technologických postupů, kontroluje a zajišťuje dodržování metrologického řádu, spolupracuje s managerem jakosti a hlavním metrologem, aktivně se podílí na zlepšování procesů v oblasti jakosti
- Požadujeme: vzdělání ÚSO, strojírenký obor výhodou, samostatnost, přesnost a preciznost, práce s PC, základní znalost strojírenských výkresů.
- Nabízíme: práci v hospodářsky stabilizované a rozvíjející se české firmě, finanční ohodnocení odpovídající výsledkům, prostor pro seberealizaci, možnost osobního růstu, přátelský a tvůrčí kolektiv, slušné jednání, zaučení, interní školení v oblasti metrologie.
- Životopisy zasílejte na e-mail: jobs@svmetal.cz
- Informace o firmě naleznete na www.svmetal.cz
Volné místo kontrolor jakosti ve strojírenské zakázkové výrobě pro lokalitu Hlízov.