SV metal spol. s r.o.

KONTROLOR JAKOSTI VE STROJÍRENSKÉ ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ

Odeslat

Pracovní náplň
KONTROLOR/-KA JAKOSTI VE STROJÍRENSKÉ ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ
- Nástup dohodou, pracoviště Hlízov, jednosměnný provoz
- Náplň práce: provádí výstupní a mezioperační kontrolu polotovarů a výrobků podle stanovených postupů, na základě kontrolních zjištění díly označuje a třídí, vystavuje měřící protokoly, zodpovídá za zachycení a vyřazení neshodných dílů, provádí zápisy o vzniklých neshodách do výrobního systému, podílí se na kontrole dodržování technologických postupů, kontroluje a zajišťuje dodržování metrologického řádu, spolupracuje s managerem jakosti a hlavním metrologem, aktivně se podílí na zlepšování procesů v oblasti jakosti
- Požadujeme: vzdělání ÚSO, strojírenký obor výhodou, samostatnost, přesnost a preciznost, práce s PC, základní znalost strojírenských výkresů.
- Nabízíme: práci v hospodářsky stabilizované a rozvíjející se české firmě, finanční ohodnocení odpovídající výsledkům, prostor pro seberealizaci, možnost osobního růstu, přátelský a tvůrčí kolektiv, slušné jednání, zaučení, interní školení v oblasti metrologie.
- Životopisy zasílejte na e-mail: jobs@svmetal.cz
- Informace o firmě naleznete na www.svmetal.cz
Volné místo kontrolor jakosti ve strojírenské zakázkové výrobě pro lokalitu Hlízov.

Požadavky
Jiné - znalost čtení storojírenských výkresů

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: KONTROLOR JAKOSTI VE STROJÍRENSKÉ ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Strojírenství
Pozici nabízí: SV metal spol. s r.o.
Ulice: 2
Město: Hlízov
PSČ: 285 32

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Naděžda Kubíčková
E-mail: Naděžda Kubíčková
Telefon: +420 777 713 633;495 433 189

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SV metal spol. s r.o.