OREA HOTELS s.r.o. Barman

Barman

Odeslat

Pracovní náplň
BARMAN - KA vyuč., aktivní znalost AJ, NJ , osobní jednání podmínkou.
Volné místo barman pro lokalitu Špindlerův Mlýn.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Neurčeno

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Barman

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: OREA HOTELS s.r.o.
Ulice: 280
Město: Špindlerův Mlýn
PSČ: 543 51

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Marian Novotný
E-mail: Ing. Marian Novotný
Telefon: +420 499 461 111

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: OREA HOTELS s.r.o.