Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

SKLADNÍK/CE - DOPLŇOVAČ/KA

Pracovní místo ( SKLADNÍK/CE - DOPLŇOVAČ/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A16 a:3/10/2017
Požadujeme:
- dobrý zdravotní stav
Pracovní doba:
- ranní směna: 05:50-13:50 hod
- odpolední směna: 13:50-21:50 hod
- noční směna: 21:50-05:50 hod
Požadujeme:
- občasná práce přesčas, loajální přístup, samostatnost, zodpovědnost
Nabízíme:
- bonusy ( měsíční v max. ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

SKLADNÍK KO: Kapusňák Roman, životopis zašlete na e-mail: roman.kapusnak@nejcinabytek.cz. SOU, vhodné i pro absolventy, dobrý zdravotní stav, manipulace s břemeny, manuální zručnost, výhodou praxe v oblasti nábytku. Pracovní doba 9:00 -18:00 hod., ...
NEJČI nábytek s.r.o. Opava, Inzerováno včera

Skladní Požadavky: praxe v oboru elektro, samostatnost, spolehlivost, flexibilita Volné místo skladní pro lokalitu Dětmarovice.
TechCom s.r.o. Dětmarovice, Inzerováno včera

Skladník Pracoviště: Olomoucká č.p. 1001, Velká Bystřice. Požadavky: ŘP sk. B, průkaz na VZV, zkušenosti v práci na skladě výhodou. Nabízíme: zázemí stabilní české společnosti, příjemné pracovní prostředí a kolektiv. Své životopisy zasílejte POUZE na výše ...
EGT Express CZ s.r.o. Velká Bystřice, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit