Zástupce vedoucího prodejny elektro

  • Čáslav

Pracovní místo ( Zástupce vedoucího prodejny elektro ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Upřesňující informace: komunikace a obsluha zákazníků, poskytování kvalifikovaného poradenství a zákaznického servisu v oboru elektro, pomoc při výběru produktů, přijímání a vyřizování objednávek, práce s finanční hotovostí, zastupování vedoucího v v jeho nepřítomnosti - řízení chodu prodejny.
Požadujeme trestní bezúhonnost.
Nabízíme: stravenky.
V případě zájmu zasílejte své životopisy na email: peroutka@elektro-svitidla.com
Místo výkonu práce: Svatopluka Čecha 1758, Čáslav
Volné místo zástupce vedoucího prodejny elektro pro lokalitu Čáslav.