Kosmetik/čka

  • Mariánské Lázně

Pracovní místo ( Kosmetik/čka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Hotel Palace Zvon, Hlavní třída 68/6, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pracovní úvazek plný nebo zkrácený (20 hod/týdně). Pracovní doba: 7:00-15:30 h. Nástup možný ihned. Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením. Vhodné i pro absolventy. Náplň práce: provádění kosmetických, manikérských a pedikérských služeb dle objednávek. Požadujeme: postačuje i základní vzdělání + příslušné kurzy, komunikační a prezentační schopnosti, dobré vystupování, znalost RJ, NJ, prodejní dovednosti. Nabízíme: zaměstnanecká strava, možnost profesního růstu. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem anebo osobně na adrese Hotel Palace Bohemia, Hlavní třída 100/40, 353 01 Mariánské Lázně (Po-Pá 10:00-15:00 h).
Volné místo kosmetik/čka pro lokalitu Mariánské Lázně.