SEŘIZOVAČ - MECHANIK STROJAŘ PLETACÍCH TEXTILNÍCH

  • Sokolov

Pracovní místo ( SEŘIZOVAČ - MECHANIK STROJAŘ PLETACÍCH TEXTILNÍCH ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Způsob kontaktu uchazeče:
- telefonicky 608 270 763 p. Walterová
- e-mailem: m.walterova@lasting.eu

Upřesňující informace:
- přijmeme do pletací dílny seřizovače mechaniky pletacích textilních
strojů - maloprůměrové středněprůměrové
- požadujeme minimálně vyučené v oboru mechanik seřizovač textilních pletacích strojů
nebo vyučení v oboru technickém (výhodou textilním) nebo doložení předchozí
praxe na plet. strojích.
- technicky zdatné a učenlivé do rozvíjející firmy se zaměřením na výrobu funkčního prádla
a ponožek pro sport

Požadujeme zodpovědné spolehlivé pracovité zaměstnance.

Pracovní úvazek 37,5 hod. týdně

Zaměstnanecké výhody:
- expandující perspektivní firma vyvážející výrobky do zahraničí, 40 - 50 zaměstnaců
s 25 lety na trhu , jistota sociáních plateb , příjemné prostředí

Místo výkonu práce: Mánesova č.p. 1770, 356 01 Sokolov 1
Volné místo seřizovač - mechanik strojař pletacích textilních pro lokalitu Sokolov.