Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Šéfkuchař/ka

Pracovní místo ( Šéfkuchař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme: vyučení v oboru, zdravotní průkaz, praxe v oboru je nutná. Nezbytnou dovedností je práce s kolektivem (řízení, vedenín lidí), skladové hospodářství, sestavení jídelního lístku.
Nabízíme: ke mzdě nabízíme i % z tržby, stravu zdarma v pracovní době, zvýhodněnou konzumaci nápojů, příspěvek ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

Kuchař/ka Míst výkonu práce: restaurace u Kováře, Masarykova č.p. 115/182, Klíše, Ústí nad Labem. Požadujeme: vyučení. Nabízíme: mzdu 19 000,- Kč., nástup možný ihned. Telefonicky si sjednat osobní schůzku. Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Ústí nad Labem.
Zdeněk Kubík Ústí nad Labem, Inzerováno před 2 dny

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Kuchař/ka - znalost indického jazyka, nebo jazyka Bangladéšei, nebo Paňdžábština. Zaměstnanecké výhody: bydlení, doprava, strava. Hlásit se telefonicky, nebo na email. Volné místo kuchaři (kromě šéfkuchařů) pro lokalitu Jablonec nad Nisou.
Shaheen s.r.o. Jablonec nad Nisou, Inzerováno před 3 dny

Kuchař/ka Místo výkonu práce: Bílinská č.p. 3490/6, Ústí nad Labem. Požadujeme: vyučení v oboru, znalost čínské kuchyně. Nabízíme: mzdu 18 000,- Kč. Telefonicky si sjednat osobní schůzku. Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Ústí nad Labem.
WK IMPORT s.r.o. Ústí nad Labem, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit