Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Šéfkuchař/ka

Pracovní místo ( Šéfkuchař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme: vyučení v oboru, zdravotní průkaz, praxe v oboru je nutná. Nezbytnou dovedností je práce s kolektivem (řízení, vedenín lidí), skladové hospodářství, sestavení jídelního lístku.
Nabízíme: ke mzdě nabízíme i % z tržby, stravu zdarma v pracovní době, zvýhodněnou konzumaci nápojů, příspěvek ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

Pomocná síla do kuchyně Hlásit se telefonicky na tel.č. 603 369 301 (p.Trnovec) nebo na tel.č. 608 263 557 (p.Kalbáč) popř. i osobně Volné místo pomocná síla do kuchyně pro lokalitu Teplice.
KATR catering s.r.o. Teplice, Inzerováno před 2 dny

Úklidový pracovník/ce Úklid pekárny, výrobní haly, kuchyně, objekty, práce s úklidovými stroji Volné místo úklidový pracovník/ce pro lokalitu Krupka.
PALING - COM s.r.o. Krupka, Inzerováno před 2 dny

Kuchař/ka Nástup možný IHNED Cyklus krátký / dlouhý týden. Hotovková a minutková kuchyně Požadujeme: praxe min. 2 roky, samostatnost, spolehlivost, kreativita. Nabízíme: Osobní ohodnocení + prémie V případě zájmu zasílat CV na e-mail Volné místo kuchař/ka pro ...
WAMB v.o.s. Bílina, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit