Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Číšník/servírka - barman/ka

Pracovní místo ( Číšník/servírka - barman/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nutné jsou zkušenosti s prací za barem.
Nabízíme: stravu zdarma v pracovní době, zvýhodněnou konzumaci nápojů, příspěvek na pracovní oděv!
Schůzku nutné domluvit předem telefonicky nebo zaslat životopis na e-mail wildcookcateringatgmail.com !!!!!
Volné místo číšník/servírka - barman/ka pro lokalitu ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

BARMAN/KA - KRUPIÉR/KA praxe v oboru, příjemné vystupování, komunikativnost, finanční bezúhonnost, krátký a dlouhý týden - noční směny, finanční bezúhonnost, zaslat životopis e-mailem Volné místo barman/ka - krupiér/ka pro lokalitu Liberec.
Daniel Matzke Liberec, Inzerováno před 7 dny

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, BARMAN/KA, BARISTA/KA Hledáme člena týmu do našeho slow-food restaurantu Omam - svět na talíři (vchod z Jánské ul.). Restaurant se zaměřuje na moderní světovou kuchyni, výběrovou kávu a domácí výrobu pečiva a dezertů. Od našeho kolegy vyžadujeme: - časovou flexibilitu - ...
OMAM s.r.o. Liberec, Inzerováno déle jak týden

Barman Náplň práce: - práce v hotelovém lobby baru (příprava a servis nápojů dle nastavených standardů) Požadujme: - praxi na obdobné pozici min. 1 rok - znalost základních míchaných nápojů a přípravy kávy - příjemný vzhled a vystupování, zájem o novinky ...
PHG s.r.o. Liberec, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit