Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Číšník/servírka - barman/ka

Pracovní místo ( Číšník/servírka - barman/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nutné jsou zkušenosti s prací za barem.
Nabízíme: stravu zdarma v pracovní době, zvýhodněnou konzumaci nápojů, příspěvek na pracovní oděv!
Schůzku nutné domluvit předem telefonicky nebo zaslat životopis na e-mail wildcookcateringatgmail.com !!!!!
Volné místo číšník/servírka - barman/ka pro lokalitu ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

BARMAN/KA V CASINU nástup na směnu začíná v 11,30 nebo 17,30 hod., zdravotní průkaz, zaslat životopis e-mailem Volné místo barman/ka v casinu pro lokalitu Liberec.
Jitka Strasserová Liberec, Inzerováno včera

BARMAN/KA Pracovní doba buď 10.30-14.30 h. nebo 16.00-20.00 h. - dle dohody Práce za barem i na place, včetně kasírování Vzdělání nebo praxe v oboru Zaměstnanecké výhody: informace na osobní schůzce Zaslat životopis e-mailem nebo se hlásit telefonicky. Volné ...
Pekařství a cukrářství Jiří Bláha s.r.o. Liberec, Inzerováno déle jak týden

BARMAN/KA Práce na DPP - letní brigáda Práce za barem i na place, včetně kasírování Zaslat životopis e-mailem nebo se hlásit telefonicky Volné místo barman/ka pro lokalitu Liberec.
Pekařství a cukrářství Jiří Bláha s.r.o. Liberec, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit