Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Číšník/servírka - barman/ka

Pracovní místo ( Číšník/servírka - barman/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nutné jsou zkušenosti s prací za barem.
Nabízíme: stravu zdarma v pracovní době, zvýhodněnou konzumaci nápojů, příspěvek na pracovní oděv!
Schůzku nutné domluvit předem telefonicky nebo zaslat životopis na e-mail wildcookcateringatgmail.com !!!!!
Volné místo číšník/servírka - barman/ka pro lokalitu ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Barmani Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: telefonicky od 8.00h. do 11.00h. Volné místo barmani pro lokalitu Roudnice nad Labem.
PERLATA s.r.o. Roudnice nad Labem, Inzerováno déle jak týden

Číšník/servírka, barman/výčepní jazyková vybavenost vítána (AJ, NJ, RJ) Hlásit se osobně, telefonicky, e-mailem Volné místo číšník/servírka, barman/výčepní pro lokalitu Teplice.
Gabriela Schönbauerová Teplice, Inzerováno déle jak týden

Číšník - servírka - barman/ka Restaurace Apollo, Prosetice Znalost na PC výhodou, spolehlivost. V případě zájmu prosím volat p. Leonid Oleynik 608 503 418 nebo poslat e-mail: 608503418@email.cz Volné místo číšník - servírka - barman/ka pro lokalitu Teplice.
UZON s.r.o Teplice, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit