JANČA V.M. s.r.o.

Všeobecná účetní

Odeslat

Pracovní náplň
VŠEOBECNÁ ÚČETNÍ
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: SŠ/ VŠ vzdělání ekonomického směru. Dobrá znalost účetních a daňových předpisů. Znalost mzdové agendy. Práce s PC na pokročilé úrovni (MS Word, MS Excel). Znalost SAP výhodou. Pečlivost, samostatnost. Časová flexibilitu
NÁPLŇ PRÁCE: Účtování dodavatelských faktur. Daňová problematika (DPH, DzPO). Účtování majetku. Mzdová agenda. Komunikace s příslušnými úřady
NABÍZÍME: Atraktivní práci na hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Pravidelný měsíční příjem včetně motivujícího systému odměňování, výkonnostní prémie. Škálu zaměstnaneckých benefitů. Práci v dynamickém kolektivu, kde práce bude ve většině případů zároveň příjemnou zábavou. Firemní akce, školení
PRVNÍ KONTAKT: Životopisy zasílejte na e-mail: personalni@jancaelektro.cz Do předmětu prosím uveďte: Všeobecná a mzdová účetní
ov. 6.11.
Volné místo všeobecná účetní pro lokalitu Valašské Meziříčí.

Nabízíme
Nástup možný od: 13. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Všeobecná účetní

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: JANČA V.M. s.r.o.
Ulice: Masarykova 843
Město: Valašské Meziříčí
PSČ: 757 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Markéta Veselá
E-mail: Ing. Markéta Veselá

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: JANČA V.M. s.r.o.