Kontrolor/ka kvality

  • Lešná

Pracovní místo ( Kontrolor/ka kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KONTROLOR/KA KVALITY
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: znalost nástrojů kvality, samostatnost, zodpovědnost, týmová práce, znalost práce na PC, praxe na obdobné pracovní pozici v automotive výhodou
NÁPLŇ PRÁCE: zabezpečení vstupních, výstupních a hodinových kontrol, analýzy neshod, příprava neshodného materiálu k reklamacím, evidence blokačního skladu
NABÍZÍME: příspěvek na dopravné, stravenky, flexipassy, dodatková dovolená, výkonnostní prémie, motivační příspěvky
PRVNÍ KONTAKT: životopisy zasílejte na e-mail: hpaprskarova@sonavox.cz, telefonicky Po-Pá od 8-14 hod. 556 674 011
ov. 29.11.
Volné místo kontrolor/ka kvality pro lokalitu Lešná.