Ředitel/ka Oblastní charity Pelhřimov

Pracovní místo ( Ředitel/ka Oblastní charity Pelhřimov ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nástup na pracovní pozici dohodou.

Nabízíme: mzda 22.000 Kč + osobní příplatek + příplatek za vedení.
Volné místo ředitel/ka oblastní charity pelhřimov pro lokalitu Pelhřimov.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Management
Personalistika, lidské zdroje
Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

Provozní ředitel COO - Chief Operating Officer Provozní ředitel řídí, koordinuje a vykonává dohled nad technickými a technologickými procesy výroby, údržby, oprav a instalací techniky. Zodpovědnost za: Nastavení, řízení a koordinace provozních procesů v rámci organizace. Stanovování provozních ...
ČKD Kutná Hora, a.s. Kutná Hora, Inzerováno před 2 dny

Generální ředitel s italštinou Máte zkušenosti na pozici Generálního ředitele a domluvíte se italsky a anglicky? Pak hledáme vás. Budete mít na starosti:
Grafton Recruitment s.r.o. Přeštice, Plný úvazek, Inzerováno před 4 dny

Asistent/ka ředitele - Samostatná práce sekretariátu a související administrativa - Znalost AJ v úrovni B1 a práce na PC. - ISO - praxe 2 roky - zájem, důslednost, přesnost, zodpovědnost Zaměstnanecké výhody: stravování Volné místo asistent/ka ředitele pro lokalitu ...
LOKART, s. r. o. Lípa, Inzerováno před 6 dny