C-Energy Planá, s.r.o.

operátor energetických zařízení (se specializací elektro do nepřetržitého provoz

Odeslat

Pracovní náplň
Popis práce:
- práce ve 4-směnném provozu
- obsluha a řízení energetických zařízení na velíně a v provoze (transformátory, rozvodny R110 kV, R 6 kV, NN)
- pochůzková kontrolní činnost a operativní zásahy na energetickém zařízení
Kvalifikace:
- SOU/ SŠ v oboru elektrotechnika (silnoproud i slaboproud)
- základní znalost v oblasti elektro zařízení
- osvědčení vyhlášky 50/1978 Sb. min. § 6 do 1000 i nad 1000 V
- znalost energetických zařízení a řídicích systémů výhodou
- řidičský průkaz skupiny B
- znalost práce na PC na uživatelské úrovni
- aktivita a schopnost pracovat v týmu
- praxe v oboru výhodou
Nabízíme:
zajímavou práci v progresivní a rozvíjející se energetické společnosti s moderním technologickým zařízením
7,5 hodinovou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené
možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace
možnost kariérního růstu
Zaměstnanecké výhody: 7,5 hodinovou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, měsíční/roční bonusy, příspěvek na dopravu, závodní stravování až 9000 Kč/rok, příspěvek na penzijní/životní připojištění až 25000 Kč/rok
Kontakt: emailem.
Volné místo operátor energetických zařízení (se specializací elektro do nepřetržitého provozu) pro lokalitu Planá nad Lužnicí.

Požadavky
Práce s PC, Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb., Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 08. 2018
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: operátor energetických zařízení (se specializací elektro do nepřetržitého provoz

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Věda a výzkum, Média, reklama a grafika, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: C-Energy Planá, s.r.o.
Ulice: Průmyslová 748
Město: Planá nad Lužnicí
PSČ: 391 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Eva Grulichová
E-mail: eva.grulichova@c-energy.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: C-Energy Planá, s.r.o.