BILLA, spol. s r. o. Skladníci

Skladníci

Odeslat

Pracovní náplň
Fyzická zdatnost - vzhledem k charakteru práce vhodnější pro muže. Vyučení v jakémkoliv oboru - možnost zaučení. Vítán průkaz VZV.
Nabízíme stravenky, roční prémie.
Kontakt: osobně po telefonické dohodě, telefonicky.
Volné místo skladníci pro lokalitu Zábřeh.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Skladníci

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: BILLA, spol. s r. o.
Ulice: Kosmonautů 2109
Město: Zábřeh
PSČ: 789 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ivana Kaplová
Telefon: +420 725 206 726

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BILLA, spol. s r. o.