TEMPERATIOR s.r.o.

PROVOZNÍ CHEMIK - OPERÁTOR

Odeslat

Pracovní náplň
Společnost TEMPERATIOR s.r.o. je jedním z největších evropských výrobců pohonných hmot z obnovitelných zdrojů. Hlavní náplní pracovní činnosti bude sledování a řízení technologického procesu chemické výroby pomocí řídicího systému z velína a také fyzická kontrola činnosti a stavu technologie během pracovní směny.
Požadujeme:
- SOU nebo SOŠ chemického nebo technického směru, min výuční list, maturita výhodou
- Praxe 3 roky v chemickém či potravinářském průmyslu velkou výhodou
- Uživatelskou znalost práce na PC
- Ochotu pracovat na směny (nepřetržitý provoz)
- Spolehlivost, zodpovědnost
- Vhodné i pro absolventy
Nabízíme:
- Práci na hlavní pracovní poměr
- Práci v moderním chemickém provozu (unikátní technologie, jediná v ČR)
- Kvalifikační a poziční růst
- Možnost firemního ubytování
- Vstupenky do bazénu a sauny
- Vánoční balíčky
- Stravenky - 1ks 80 Kč za každých 8 odpracovaných hodin
- 5 týdnů dovolené
- Odpovídající platové ohodnocení 23 000 - 30 000 Kč
Požadovaný nástup: dohodou
Místo výkonu práce: výrobní závod společnosti v Liberci-Rochlicích.
Strukturované životopisy zasílejte na email: info@temperatior.cz
Volné místo provozní chemik - operátor pro lokalitu Liberec.

Požadavky
Práce s PC

Nabízíme
Nástup možný od: 30. 10. 2017
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PROVOZNÍ CHEMIK - OPERÁTOR

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: TEMPERATIOR s.r.o.
Ulice: Kociánova 453
Město: Liberec
PSČ: 460 06

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Jolana Vrbová
E-mail: Ing. Jolana Vrbová

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: TEMPERATIOR s.r.o.