Vladimír Bokiš

PROGRAMÁTOR/KA - TVORBA ESHOPŮ

Odeslat

Pracovní náplň
KO: Bokiš Vladimír, tel.: 608 111 588, e-mail: info@acomputer.cz.
SŠ s maturitou, znalost eshopů, grafických programů, částečná znalost HTML, CSS, JavaScript, PHP, MySQL, AJAX. Pouze pro OZP.
Náplň práce: úprava hotových šablon eshopu na základě grafické předlohy. Plnění obsahem, testování stránek, instalace a konfigurace modulů a základní SEO optimalizace.
Pracovní doba 6 hod., pracoviště Opava, nástup dle dohody.
Volné místo programátor/ka - tvorba eshopů pro lokalitu Opava.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PROGRAMÁTOR/KA - TVORBA ESHOPŮ

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: IT - software, vývoj aplikací
Pozici nabízí: Vladimír Bokiš
Ulice: Pekařská 1638
Město: Opava
PSČ: 747 05

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Vladimír Bokiš
E-mail: Vladimír Bokiš
Telefon: +420 608 111 588

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Vladimír Bokiš