JIPR, s.r.o.

Pomocný kuchař/ka pro rozvoz a výdej poledního menu

Odeslat

Pracovní náplň
Nástup možný i dle dohody. Pracovní doba cca 10:00-14:00hod. o víkendech (dle domluvy).

Náplň práce:
rozvoz a výdej poledního menu; řízení firemního vozidla

Zaměstnavatel požaduje:
řidičský průkaz sk. B - podmínkou

Nabízíme:
podnikové stravování; možnost výkonu práce na zkrácený pracovní poměr nebo na DPP

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: prace@najizni.cz;
- telefonicky (Po - Pá v době 08.00 - 12.00 hod) na čísle 581 218 284 - paní Markéta Mikešková;
- osobně (Po, St, Pá v době 08.00 - 12.00 hod) na adrese výkonu práce - v recepci
Volné místo pomocný kuchař/ka pro rozvoz a výdej poledního menu pro lokalitu Přerov.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B - - podmínkou

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pomocný kuchař/ka pro rozvoz a výdej poledního menu

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: JIPR, s.r.o.
Ulice: Jižní čtvrť III 2657
Město: Přerov
PSČ: 750 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Markéta Mikešková
E-mail: Ing. Markéta Mikešková
Telefon: +420 581 218 284

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: JIPR, s.r.o.