Přijímací technici servisu nákladních vozů

Pracovní místo ( Přijímací technici servisu nákladních vozů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce:
Plazy č.p. 102
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: telefonicky: 602 270 551 (8-16:30 hod.), e-mail: bretatatt-truck.com nebo osobně

Vyučení v oboru výhodou.
Zaměstnanecké výhody: stravenky, příspěvek na dopravu.
Volné místo přijímací technici servisu nákladních vozů pro ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

Obsluha nakladače (kolového) Požadujeme: - vzdělání: výuční list - průkaz VZV - řidičské oprávnění sk. C - praxe min. 2 roky - trestní bezúhonnost Náplň práce: - obsluha kolového nakladače s drapákem - nakládka a vykládka vagónů a nákladních automobilů - třídění železného ...
KOVOŠROT GROUP CZ s.r.o. Kladno, Inzerováno dnes

Svářeč Náplň práce: zámečnické a svářečské práce - svařování ocelových konstrukcí, výroba vzduchotechnického potrubí a filtračních jednotek. Volné místo svářeč pro lokalitu Kladno.
ILD cz. s.r.o. Kladno, Inzerováno dnes

Zástup mistra v kovošrotu Požadavky: - vzdělání: výuční list, SŠ - průkaz VZV - trestní bezúhonnost - zodpovědnost, svědomitost, pečlivost Náplň práce: - zástup mistra barevných kovů Nabízíme: stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, finanční odměny při životních ...