VÁCLAV KUBÍK & spol. s.r.o.

Hlavní účetní

Odeslat

Pracovní náplň
První kontakt e-mailem, telefonicky nebo osobně (pracovní dny 7-16 hod.) v místě výkonu práce.
Podvojné účetnictví, mzdy, prohlášení o DPH, uzávěrky
Zaměstnanecké výhody: dle dohody
Místo výkonu práce: Popovice u Rajhradu, PSČ 66461
Volné místo hlavní účetní pro lokalitu Popovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Hlavní účetní

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Věda a výzkum, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: VÁCLAV KUBÍK & spol. s.r.o.
Ulice: 17
Město: Popovice
PSČ: 664 61

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Václav Kubík
E-mail: Václav Kubík
Telefon: +420 547 230 139,547 230 354

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: VÁCLAV KUBÍK & spol. s.r.o.