René Svárovský

kuchař/kuchařka

Odeslat

Pracovní náplň
Kuchař/ šéf kuchař/kuchařka, samostatný. Strava zdarma, neděle a svátky zavírací den.
Volné místo kuchař/kuchařka pro lokalitu Uherské Hradiště.

Nabízíme
Nástup možný od: 18. 09. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: kuchař/kuchařka

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: René Svárovský
Ulice: Jindřicha Pruchy 310
Město: Uherské Hradiště
PSČ: 686 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: René Svárovský
E-mail: René Svárovský
Telefon: +420 604 554 366

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: René Svárovský