Strojvedoucí na podnikové vlečce

Pracovní místo ( Strojvedoucí na podnikové vlečce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Jana Sigmunda č.p. 79, Lutín.
Podmínkou - strojní průkaz, možno i na zkrácenou pracovní dobu.
Kontakt je možný POUZE e-mailem nebo telefonicky.
Volné místo strojvedoucí na podnikové vlečce pro lokalitu Lutín.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

Strojvedoucí na podnikové vlečce Pracoviště: Jana Sigmunda č.p. 79, Lutín. Podmínkou - strojní průkaz, možno i na zkrácenou pracovní dobu. Kontakt je možný POUZE e-mailem nebo telefonicky. Volné místo strojvedoucí na podnikové vlečce pro lokalitu Lutín.
SIGMA DOPRAVA spol. s r.o. Lutín, Inzerováno před 4 dny

Strojvedoucí (provoz Uničov) Pracoviště: Brníčko č.p. 1032, Uničov Náplň práce - obsluha lokomotivy, denní údržba lokomotivy - zajišťování přepravy železničními vozidly v areálu společnosti Co po vás požadujeme - řidičské oprávnění sk. B - platné oprávnění strojvedoucího - ...
UNEX a.s. Uničov, Inzerováno déle jak týden

Strojvedoucí pracoviště Hulín/Hradec Králové/Starý Plzenec a Lovosice - Vzdělání: vyučen/ÚSO nejlépe elektro, strojního nebo dopravního zaměření, praxe v řízení a obsluze drážního hnacího vozidla, licenci strojvedoucího, platný průkaz k řízení drážního vozidla, ...
Traťová strojní společnost, a.s. Hulín, Inzerováno déle jak týden