Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

KONZULTANT/KA IS

Pracovní místo ( KONZULTANT/KA IS ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A16 a:3/10/2017
Požadujeme:
- řidičský průkaz sk. B, znalost procesů v energetice, základní orientaci v IT, samostatnost, pečlivost, flexibilitu, zodpovědnost
Nabízíme:
- pružná pracovní doba, 25 dní dovolené, možnost homeoffice, příspěvek na stravování, stravenky, na výuku angličtiny, penzijní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - správa systémů, hardware

Další volná místa

PODNIKOVÝ PRÁVNÍK - vhodné i pro absolventy Máte vzdělání v oblasti práva a baví Vás komunikace v anglickém jazyce? Láká Vás možnost působení ve společnosti, která dokáže ocenit Vaše úspěchy, a ve které můžete jasně vidět výsledky své práce? Pak hledáme právě Vás!
Grafton Recruitment s.r.o. Frýdek-Místek, Plný úvazek, Inzerováno včera

Telefonní konzultanti Call centrum pro podporu a servis stávajích klientů společnosti O2 Czech Republic Požadavky: - ochota učit se novým věcem, komunikativnost - ovládat český jazyk Nabízí: - plánování směn dle vašich možností (8/6/4 hod/denně), možnost ranní nebo ...
Klientské centrum s.r.o. Český Těšín, Inzerováno před 4 dny

PROCESNÍ INŽENÝR 35-45 000 KČ Máte elektro vzdělání, platnou vyhlášku 50/1978 a chtěli byste pracovat v čistém prostředí moderní strojírenské společnosti? Hledáme PROCESNÍHO INŽENÝRA!!!
Grafton Recruitment s.r.o. Opava, Plný úvazek, Inzerováno před 5 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit