Učitel anglického jazyka

  • Jeseník

Pracovní místo ( Učitel anglického jazyka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt písemný!!!

Požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání příslušného zaměření
- předpoklady a odbornou kvalifikaci podle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, v platném znění
- dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
- spolehlivost, pečlivost a flexibilitu
- znalost práce na PC
- výhodou je předešlá praxe v oboru
- certifikát hodnotitele pro státní maturity výhodou

Nabízíme:
- plný pracovní úvazek
- úvazek lze doplnit o další předměty
- stabilní zaměstnání ve veřejném sektoru
- platový tarif dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb.
- práci v příjemném kolektivu a prostředí
- příspěvek na stravování

Nástup: Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Strukturovaný životopis, motivační dopis a souhlas se zpracováním osobních údajů zasílejte poštou nebo e-mailem nejpozději do 22. 9. 2017 (uzávěrka přihlášek).

Kontaktní osoba:
Střední škola gastronomie a farmářství Jeseník
Ing. Eva Furiš Ježová
U Jatek 916/8
790 01 Jeseník
e-mail: jezova@sosjesenik.cz
Volné místo učitel anglického jazyka pro lokalitu Jeseník.