ZÁVOZNÍK- Žďár nad Sázavou - DPP

Pracovní místo ( ZÁVOZNÍK- Žďár nad Sázavou - DPP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
V případě zájmu volejte na tel. číslo: 774 699 419.
Volné místo závozník- žďár nad sázavou - dpp pro lokalitu Žďár nad Sázavou.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

Pomocný dělník/ce - závozník Náplň práce: pomoc při nakládání a vykládání zboží. Fyzicky namáhavá práce - zvedání těžkých břemen. Zdravotní průkaz podmínkou. Vhodné i pro OZZ (osoby zdravotně znevýhodněné). Pracovní doba PO - PÁ. Kontakt: e-mailem: spicka@mkfruit.cz, ...
MK Fruit s.r.o. Šumperk, Inzerováno před 2 dny

řidič, mechanik, závozník Místo výkonu práce Blatnice 244 ŘP C Volné místo řidič, mechanik, závozník pro lokalitu Blatnice.
Autoslužba JK Profi s.r.o. Blatnice, Inzerováno před 4 dny

ŘIDIČ/ - KA - ZÁVOZNÍK KO: Strnádek Rostislav, tel.: 602 512 360, e-mail: r.strnadek@ondrasovka.cz. Požadujeme: SOU v oboru, minimálně 3 roky praxe, platný profesní průkaz, ŘP sk. C. Pracoviště: Opava, nástup možný ihned. Volné místo řidič/ - ka - závozník pro lokalitu ...
ONDRÁŠOVKA a.s. Opava, Inzerováno před 7 dny