REFERENT/-KA NÁKUPU

  • Lázně Bělohrad

Pracovní místo ( REFERENT/-KA NÁKUPU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

REFERENT/-KA NÁKUPU - pracoviště Lázně Bělohrad.
V případě zájmu posílejte životopisy na e-mail: l.hatlova@deprag.cz, případně zanechte na vrátnici nebo volejte od 6.00-14-00 hod na tel.: 493771557 L.Hátlová.

Požadujeme ÚSO s maturitou, strojní výhodou, velmi dobrá znalost výpočetní techniky, internet, MS Office, uživatelské programy, ŘP skup. B, NJ komunikativně výhodou, AJ výhodou, znalost čtení strojních výkresů, znalost materiálů, orientace ve strojírenských tabulkách výhodou.
Náplní práce je zajišťování dodávek zejména hutních materiálů a výrobků, odlitků, shromažďování požadavků jednotlivých oddělení, zajišťování výběrových a poptávkových řízení, výběr vhodného dodavatele podle řady kritérií včetně hodnocení dodavatelů dle normy ISO, vystavování objednávek a potvrzování faktur, vedení evidence objednávek, vedení evidence skladu hutního materiálu a inventur, spolupráce s účtárnou, vyjednávání o cenách, sledování tržních trendů, vývoje cen a konkurence, vyhledávání nových příležitostí, řízení a nastavování skladových zásob, příprava podkladů k uzavírání kupních smluv, nutná pečlivost při vedení agend.
Nabízíme podnikové stravování, stravenky, dovolenou navíc, masáže, roční bonus, placené jazykové a odborné vzdělávání, zázemí stabilní české společnosti, ordinace závodního lékaře, finanční ohodnocení dle náročnosti pozice, pracovní poměr na dobu určitou 12 měsíců s možností následného prodloužení až na dobu neurčitou.
Volné místo referent/-ka nákupu pro lokalitu Lázně Bělohrad.