CAR CENTRUM PRAHA s.r.o.

Mechanici a opraváři osobních automobilů

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce : Praha 4
Způsob prvního kontaktu : e-mailem - info@vikingtrans.eu
Kontaktní osoba : pan Starchevskyy
Upřesňující informace : oprava motorových vozidel, zkušenosti na obdobné pozici - praxe min. 2 roky
Volné místo mechanici a opraváři osobních automobilů pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Mechanici a opraváři osobních automobilů

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Praha
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: CAR CENTRUM PRAHA s.r.o.
Město: Praha

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Pan Starchevskyy
E-mail: info@vikingtrans.eu

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: CAR CENTRUM PRAHA s.r.o.