Sittardia s.r.o.

KREATIVNÍ GRAFIK

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Zeyerova č.p. 1456
438 01 Žatec 1
nástup dohodou
Náplň práce:
Obalový design
Grafické návrhy log, corporate identity
Grafická příprava vizuálů, letáků, katalogů
Návrhy stojanů a dalších prvků Store designu
Upřednostňujeme:
Ovládání programů Adobe InDesign, Illustrator, Photoshop
Schopnost vnést do práce kreativitu a neotřelé nápady
Spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost
Nabízíme:
Stabilní kreativní práci
Fixní mzdu s variabilní složkou - 25 000-50 000 Kč dle zkušeností
Přátelský kolektiv o cca 30 zaměstnancích
Prostor pro seberealizaci,Pravidelné firemní akce
Nápoje na pracovišti zdarma
Příspěvek na stravování pro nekuřáky,Příspěvek na dojíždění / bydlení
Pro zařazení do výběrového řízení zašlete prosím spolu s CV i portfolio. Nehledáme externí spolupráci. Děkujeme za pochopení.
Všem uchazečům se ozveme.
kontakt po, stř. čtv. 7,30 - 15,30 hod telefonicky na č. 474532040, nebo email: martin.kaderavek@sittardia.cz
Volné místo kreativní grafik pro lokalitu Žatec.

Požadavky
Jiné - Adobe InDesign, Illustrator, Photoshop

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 05. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: KREATIVNÍ GRAFIK

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Média, reklama a grafika
Pozici nabízí: Sittardia s.r.o.
Ulice: Zeyerova 1456
Město: Žatec
PSČ: 438 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Martin Kadeřávek
E-mail: martin.kaderavek@sittardia.cz
Telefon: +420 474 532 040

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Sittardia s.r.o.