Povodí Ohře, státní podnik

Vodohospodářský/á dělník/ce

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: území provozu Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Mzdové ohodnocení: 20.000,- Kč až 24.000,- Kč (dle praxe). Pracovní úvazek 37,5 hod/týdně. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: 6:30-14:30 h.

Máte vztah k přírodě a současně hledáte stabilní zaměstnání v zázemí velké firmy?

Vaše náplň práce:
- údržba břehových opevnění, břehových porostů a průtočnosti koryt, odstraňování jednoduchých zátarasů z toku
- čištění a údržba koryt vodních toků a vodohospodářských zařízení
- péče o břehové porosty (prořezávky, kácení, odvětvování) motorovými pilami
- údržba a opravy vegetačního opevnění, dlažeb
- údržba pohozů a záhozů břehů vodních toků a vodních děl
- obsluha mechanizace a používání ručního nářadí, práce s chemickými prostředky
- rekultivační a protierozní úprava terénu
- zabezpečovací práce při mimořádných situacích na tocích a vodních dílech, stavební práce při údržbě vodních toků a vodních děl
- přípravné a dokončovací práce stavební, injektážní práce
- jednoduché natěračské a zednické práce.

Váš profil:
- odborné vzdělání s výučním listem v oboru vodař, případně ve skupinách oborů stavebnictví, zemědělství a lesnictví, truhlářská výroba, strojírenství a strojní výroba, ostatní technické obory
- řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič/ka
- výhodou jsou platná oprávnění pro kácení motorovou pilou, obsluhy stavebních strojů, tlakových nádob, jeřábníka vazače
- dobrý fyzický a zdravotní stav
- manuální zručnost, fyzická zdatnost, zodpovědný přístup k práci, samostatnost, spolehlivost, flexibilita.

Můžeme Vám nabídnout:
- za

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B - aktivní řidič/ka

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Vodohospodářský/á dělník/ce

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Povodí Ohře, státní podnik
Město: Cheb
PSČ: 350 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Milena Salaquardová
E-mail: Milena Salaquardová
Telefon: +420 353 436 755

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Povodí Ohře, státní podnik