Vodohospodářský/á dělník/ce

Pracovní místo ( Vodohospodářský/á dělník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: území provozu Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Mzdové ohodnocení: 20.000,- Kč až 24.000,- Kč (dle praxe). Pracovní úvazek 37,5 hod/týdně. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: 6:30-14:30 h.

Máte vztah k přírodě a současně hledáte stabilní zaměstnání ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Montážní dělníci mechanických zařízení Telefonický kontakt předem: Drábek Pavel, tel.: 773 979 895 Požadujeme spolehlivost, práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže. Základní mzda 15.000,-- + odměny. Volné místo montážní dělníci mechanických zařízení pro lokalitu Plzeň.
Quick Agency 4all s.r.o. Plzeň, Inzerováno včera

Montážní dělníci montující mechanická zařízení Možnost ubytování, týdenní zálohy. Místo výkonu práce: Daikin Industries Czech Republic s.r.o., U nové hospody 1, Plzeň RUG CZ s.r.o., Domažlická 2780/176, Plzeň Vítkov 108, Tachov Chanovice 102, 341 01, Chanovice Volné místo montážní dělníci ...
AWA Europe SE Plzeň, Inzerováno včera

Montážní dělníci montující mechanická zařízení Kontakt pro uchazeče: osobně Tylova 8, Plzeň - pondělí - pátek (9:00 - 15:00) telefonicky: 722 120 120 email: jan@nabrigadu.cz Náplň práce: montáž plastových výlisků výrobní linky a kompletace výrobků pro TV díly, klimatizační techniku či ...
NABRIGADU.CZ s.r.o. Plzeň, Inzerováno včera