Power-Cast Ortmann s.r.o. Logistik

Logistik

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce:
Krokova č.p. 794/10, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2

Požadavky:
Anglický, německý jazyk výhodou.
Nástup možný ihned.

Kontakt: Ludmila Crhová, tel. 412 709 172, e-mail: ludmila.crhova@power-cast.com.
Osobní jednání na výše uvedené adrese v sídle společnosti od úterý do čtvrtka v 8 hodin ráno.
Volné místo logistik pro lokalitu Děčín.

Požadavky
Angličtina (Nezadáno) - výhodou, Němčina (Nezadáno) - výhodou

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Logistik

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Doprava a logistika, Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Power-Cast Ortmann s.r.o.
Ulice: Krokova 794
Město: Děčín
PSČ: 405 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ludmila Crhová
E-mail: Ludmila Crhová
Telefon: +420 412 709 172

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Power-Cast Ortmann s.r.o.