Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Montážní dělník

Pracovní místo ( Montážní dělník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce:
Krokova č.p. 794/10, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2

Požadavky:
Chuť pracovat.
Nástup možný ihned.

Kontakt: Ludmila Crhová, tel. 412 709 172, e-mail: ludmila.crhovalatpower-cast.com.
Osobní jednání na výše uvedené adrese úterý - čtvrtek v 8 hodin ráno.
Volné místo montážní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech Nabízíme: stravenky, 4 týdny dovolené Kontakt: telefonicky 9:00-15:00 608 953 372 , životpisy zasílejte e-mailem Volné místo kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech pro lokalitu Mělník.
Inspectis s.r.o. Mělník, Inzerováno včera

Montážní dělníci Místo výkonu práce: Plazy č.p. 129 293 01 Mladá Boleslav 1 Prvotní kontakt: osobně: Staroměstské náměstí 107, Mladá Boleslav 29301, PO - PÁ 9 - 14 hodin nebo telefonicky: 730 167 105 Zaměstnanecké výhody: příspěvek na ubytování, příspěvek na ...
DAHA-REAL s.r.o. Plazy, Inzerováno včera

Dělníci do výroby hliníkových oken - zajištění bezproblémového chodu svěřeného úseku výroby (zasklívání, kování, svařování, spod.), spolupráce s kolegy Požadujeme: vyučení, praxe ve výrobě oken vítána, zkušenosti s hliníkem vítána, technické cítění, manuální zručnost, samostatnost, ...
Geus okna a.s. Kralupy nad Vltavou, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit