BILLA, spol. s r.o. prodavač/ka - pokladní

prodavač/ka - pokladní

Odeslat

Pracovní náplň
- spolehlivost, ochota pracovat v kolektivu
- směny lze přizpůsobit dle dohody
Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.
Volné místo prodavač/ka - pokladní pro lokalitu Ledeč nad Sázavou.

Nabízíme
Nástup možný od: 03. 01. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: prodavač/ka - pokladní

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: BILLA, spol. s r.o.
Ulice: Tyršovo nábřeží 596
Město: Ledeč nad Sázavou
PSČ: 584 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petr Dvořák
Telefon: +420 725 206 411

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BILLA, spol. s r. o.