SKAVER s.r.o.

Mechanici a opraváři osobních automobilů

Odeslat

Pracovní náplň
Samostatnost a zodpovědnost za odvedenou práce, znalost osobních automobilů, časová flexibilita.
OZP s max. 2, stupněm invalidity.
Kontaktní osoba: Radovan Palička
tel.: 603 746 774, Po - Pá: 8:00 - 18:00
e-mailem: radapalicka@gmail.com
Volné místo mechanici a opraváři osobních automobilů pro lokalitu Praha.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Mechanici a opraváři osobních automobilů

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Praha
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: SKAVER s.r.o.
Ulice: Čerpadlová 252
Město: Praha
PSČ: 190 00

Zadavatel: Úřád práce
E-mail: Radovan Palička
Telefon: +420 603 746 774

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SKAVER s.r.o.