Laborant/ka specialista

  • Stráž pod Ralskem

Pracovní místo ( Laborant/ka specialista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MemBrain s.r.o. je dynamicky se rozvíjející výzkumná organizace, která je součástí skupiny MEGA(předního světového dodavatele elektromembránových technologií) a aktuálně hledá kolegu do svého týmu v laboratoři na pozici Laboranta specialisty.
Náplň práce:
-Laboratorní úprava vodných vzorků a roztoků k analýze
-Provádění laboratorních zkoušek za použití fyzikálně - chemických postupů
-Specializace v konkrétní chemické oblasti (chemické nebo elektrochemické analytické metody, materiálové inženýrství)
-Občasné výjezdy na služební cesty
Požadujeme:
-VŠ vzdělání chemického zaměření
-Výhodou laboratorní praxe
-Orientaci a pružnost při práci v laboratoři
-Technické myšlení a schopnost samostatné práce
-Dobré komunikační vlastnosti, práce v týmu
-Znalost práce na PC (Word, Excel, internet)
-Řidičský průkaz sk. B
-Základní znalost AJ
-Spolehlivost, pečlivost, zodpovědný přístup k práci
Nabízíme:
-Zázemí rychle se rozvíjející ryze české společnosti s vlastními výrobky a unikátním know-how
-Zajímavou práci v perspektivním oboru s možností dalšího profesního rozvoje, doplňování odborných a jazykových dovedností
-Příjemné pracovní prostředí, moderní vybavení
-Příspěvek na firemní stravování, týden dovolené navíc, cafeterii Edenred, příspěvky na penzijní připojištění, telefon i k soukromým účelům, odměny k pracovním a životním jubileím, služební byty.
Práce je vhodná i pro absolventy.
Místo výkonu práce: Stráž pod Ralskem
Termín nástupu: možný ihned příp. dle dohody
Informace o společnosti: www.membrain.cz
Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám Váš životopis včetně motivační