PHP developer

  • Brno

Pracovní místo ( PHP developer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Naše společnost 1. Web IT, která působí na softwarovém trhu již 13 let, hledá novou posilu do týmu. Do našeho rozrůstajícího se týmu v Brně rádi přijmeme nového kolegu na pozici PHP programátora.

Přečtěte si více a přidejte se k nám. Rádi Vás do našeho přátelského kolektivu zapojíme.

Vyvíjíme webové a mobilní aplikace, informační systémy, objednávkové systémy či e-shopy. Poskytujeme poradenství, zakázkové služby i hotové produkty.

Nabízíme Vám:
- účast na zajímavých projektech
- práci v moderním zázemí v co-workingovém centru v Brně
- přátelskou atmosféru
- možnost seberealizace
- adekvátní finanční ohodnocení v rozmezí 200 - 400 Kč / hod, odvíjející se od náročnosti projektu a odvedené práce
- flexibilní plánování docházky dle Vašich možností
- HPP, DPČ, DPP, pracovní smlouvu - zkrácený či plný úvazek
- při spokojenosti obou stran dle domluvy možnost částečné home-office
- ....a mnoho dalších bonusů a radostí.

Požadujeme po Vás:
- minimální časovou kapacitu 20 hod/týden
- znalosti či praxi v PHP (OOP), MySQL, HTML, CSS, JS, Nette, Doctrine 2, Redis Elasticsearch, Prestashop
- kreativitu
- samostatnost
- komunikativnost
- ochotu učit se

Pokud máte zájem napište nám na: tym@1webit.cz
Těšíme se na Vás
1.Web IT http://1webit.cz/

- Technické zázemí
- Podporu od týmu a vedení
- Možnost vzdělávat sebe nebo ostatní
- Bonusy za dobře odvedenou práci
- Vstupenky na akce pro vývojáře
- Podporu osobního i profesního růstu
Volné místo php developer pro lokalitu Brno.