VEDOUCÍ VÝROBY

  • Hartmanice

Pracovní místo ( VEDOUCÍ VÝROBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hlavní náplň práce: řízení cca 40 zaměstnanců, organizace pilařského provozu a výroby palet, organizace nakl./vykl. zboží, organizace sušení palet, příprava materiálu do výroby, kontrola výrobků, skladování, údržba strojního zařízení
Požadujeme: ŘP sk. B, technické a strojní znalosti, organizační a vůdčí schopnosti, zručnost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, časovou flexibilitu, dobý zdravotní stav
Výhodou: zkušenosti v dřevařském provozu a s výrobou palet, průkaz řidiče manipulačního vozíku
Nabízíme: zázemí prosperující české společnosti, příspěvky na stravné, příspěvky na penzijní pojištění, měsíční osobní a výkonnostní odměny, mimořádné čtvrtletní a roční odměny, ochranné pracovní pomůcky, pracovní oděv, práci v příjemném kolektivu, další zaměstnanecké výhody
Kontakt: tel. 376 596 098, email: pilacerny@pila-cerny.cz
Volné místo vedoucí výroby pro lokalitu Hartmanice.