STAEG Facility, spol. s r.o.

Šéfkuchař/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Požadavky: vzdělání vyučení nebo vyučení s maturitou, pozitivní přístup a chuť pracovat v jiném segmentu gastronomie, schopnost řídit a motivovat 15 členný tým kolegů, ochota učit se novým věcem, zavádění nových gastronomických trendů do praxe, dodržování hygienických zásad a HACCP
Popis práce: PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup možný ihned, jedná se o práci v oblasti veřejného stravování (provoz samoobslužné jídelny a kantýny a cateringové služby zaměřené na firemní i soukromou klientelu)
Zaměstnavatel nabízí: benefity, moderní pracovní prostředí, jistota a zázemí stabilní firmy, firemní společenské a kulturní akce
Kontakt: Pekařová Blanka Mgr., tel.: 517 343 417, Po-Pá 7-15:30 hod, e-mail: pekarova@staeg.cz, s vybranými uchazeči bude na základě zaslaných žádostí a životopisů dohodnuta osobní schůzka
Volné místo šéfkuchař/ka pro lokalitu Vyškov.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 08. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Šéfkuchař/ka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: STAEG Facility, spol. s r.o.
Ulice: Tovární 768
Město: Vyškov
PSČ: 682 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Blanka Pekařová
E-mail: pekarova@staeg.cz
Telefon: +420 517 343 417

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: STAEG Facility, spol. s r.o.