technik/čka, právce IT infrastruktury a hostingových serverů, virtualizovaných v

  • Hodonín

Pracovní místo ( technik/čka, právce IT infrastruktury a hostingových serverů, virtualizovaných v ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Pančava 415/11, 695 01 Hodonín. Kvalifikační předpoklady: znalost síťových služeb (TCP/IP, WAN, LAN, VPN apod.), znalost operačních systémů a serverových technologií Microsoft a Linux, znalost virtualizačního prostředí VMWare, schopnost základního servisu HW, instalace OS a SW aplikací, navrhování řešení. Výhodou je znalost: platformy Intersystems Caché, monitorovacího sw PRTG.
Další požadavky: aktivní přístup k řešení problémů, schopnost analytického myšlení, zájem o nové technologie a další vzdělávání, spolehlivost, důkladnost, samostatnost, schopnost a ochota práce v týmu, schopnost plně rozumět psané technické angličtině, schopnost komunikace s dodavateli i zákazníky při řešení problémů, ŘP B.
Pracovní náplň: správa sítě, firewallu, vzdálených přístupů, správa komunikační infrastruktury (telefony, internetová konektivita, přístupové + docházkové terminály), správa virtuálních serverů v prostředí VMWare, provozní údržba hostingových serverů + cosmo2 (zálohy, kontroly logů, updaty, řešení problémů), správa SVN (Subversion + TortoiseSVN), Git/Github, Mediawiki, MySQL, podpora zákaznických serverů, řešení problémů, konzultace, PRTG monitoring a reakce na chybové stavy, základní instalace a reinstalace služeb ARL na nových (zákaznických) serverech, OS Windows (Server 2003-2012), Linux (CentOS 5-7, RedHat 5-7, +SELinux), Intersystems Caché, Ensemble, Apache, Tomcat, SOLR, Perl, ODBC/JDBC, Cygwin, správa db Caché (instalace, konfigurace, optimalizace, shadowing/mirroring, upgrady), správa virtuálních desktopů pro školení (VirtualBox), definování, aplikování a kon