SPECIALISTA/-TKA ODDĚLENÍ KVALITY

  • Nová Paka

Pracovní místo ( SPECIALISTA/-TKA ODDĚLENÍ KVALITY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
• spolupráce při rozvoji systému řízení kvality
• provádění interních procesních a systémových auditů
• spolupráce při kvalifikaci nových nebo změněných dílů od dodavatelů, vyhodnocení naměřených dat
• spolupráce při řešení zákaznických a dodavatelských reklamací

Požadavky:
• SŠ, VŠ vzdělání (technického směru výhodou)
• aktivní znalost anglického jazyka
• znalost ISO 9001, IATF 16949, nástrojů kvality (kontrolní plán, FMEA, 8D) výhodou
• technické a analytické myšlení
• orientace v technické dokumentaci (specifikace, výkresy)
• zodpovědnost, aktivní přístup při řešení zadaných úkolů
• schopnost práce v týmu i samostatně

Nabízíme:
• zaškolení odpovídající dané pozici, pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• jednosměnný provoz, pružné rozvržení pracovní doby
• pomoc s ubytováním
• nástup možný ihned nebo dle dohody
• práci s moderními technologiemi, v čistém a příjemném prostředí
• systém benefitů a odměn (100 Kč stravenky, 1000 Kč měsíčně při 100% docházce, firemní kurzy AJ a NJ, zaměstnanecké telefonní tarify, odměny za doporučení nového zaměstnance a další)

V případě zájmu o uvedenou pozici přijďte vyplnit dotazník uchazeče o zaměstnání nebo nám pošlete svůj životopis.

Kontakt na personální oddělení: personal@sqs-fiber.cz, tel. 493 765 381.
Volné místo specialista/-tka oddělení kvality pro lokalitu Nová Paka.